STŘIH - dámský cardigan LINE vel. 34 - 50

LINE

Elektronický střih na pohodlný dámský cardigan. Na podzim a jaře jej velice oceníte jako takový "hopsafráček", který vám bude všude dělat společnost. Stačí jen přehodit přes top a jít. Střih je volnější siluety, dva typy rukávů, přední kraj a průkrčník je olemován širokým lemem, který zároveň tvoří i límec cardiganu. Střih je sestrojen pro velikosti 34 - 50. Délka sahá lehce pod boky.


  • 65,29 Kč / ks bez DPH
  • Skladem
79 Kč / ks
Kategorie: Dámské střihy
 

Přehledný oděvní střih na dámský cardigan ve vel.: 34 - 50. Střih volnější siluety s efektním lemem si můžete ušít se dvěma typy rukávů: klasický nebo s manžetou a ozdobným lampasem. Vhodný materiál: elastické teplákoviny, svetroviny, krásně vypadá i imitace broušené kůže (viz tmavě modrý model na fotce), která je pěkně elastická.

Střih je po zaplacení zasílán na Vámi uvedený email ve formátu pdf . V pohodlí domova si střih vytisknete na formát papíru A4 a slepíte do jednoho střihového plánu dle přehledných značek. Pak už si jen zvolíte vhodnou velikost, příslušný střih vystřihnete nebo vykopírujete a můžete se dát do tvoření.

Součástí střihu je tabulka velikostí, podle které lehce zvolíte padnoucí velikost.

Parametry: 

  • profesionální elektronický střih (PDF)
  • přehledně popsaný (v českém jazyce)
  • ověřené padnutí střihu