STŘIH - dámská sako (teplákovina) urban jacket vel.: 34 - 50

URBAN

Elektronický střih na dámské sáčko z elastické teplákoviny. Ideální na letní večery místo svetříku. Stačí jen přehodit přes top a stylový outfit je na světě:-). Střih je přiléhavé siluety, přední kraje jsou kulaté. Na předním díle jsou efektně přinechány šálové klopy. Zadní díl je bez límce (zapraven do podsádky). Střih je sestrojen pro velikosti 34 - 50 (obvod hrudi: 89 - 125 cm). Délka saka sahá na zadním díle k sedové linii.


  • 65,29 Kč / ks bez DPH
  • Skladem
79 Kč / ks
Kategorie: Dámské střihy
 

Přehledný oděvní střih na dámské sako ve vel.: 34 - 50. Střih přiléhavé siluety s kulatými předními kraji a efektním límcem na předním díle. Zapínání je na jeden knoflík umístěný v pasové linii. Na předním díle jsou umístěny prostřižené lištové kapsy. Vhodný materiál: slabší elastická teplákovina, silnější úplet.

Pozn.: pokud se použije oboustranný materiál, který se netřepí, je možné ponechat pouze střižné kraje bez nutnosti jejich začistění.

Střih je po zaplacení obratem zasílán na Vámi uvedený email ve formátu pdf . V pohodlí domova si střih vytisknete na formát papíru A4 a slepíte do jednoho střihového plánu dle přehledných značek. Pak už si jen zvolíte vhodnou velikost, příslušný střih vystřihnete nebo vykopírujete a můžete se dát do tvoření.

 

Součástí střihu je tabulka velikostí, podle které lehce zvolíte padnoucí velikost.

 

Parametry: 

  • profesionální elektronický střih (PDF)
  • přehledně popsaný (v českém jazyce)
  • ověřené padnutí střihu