Malebný advent

Každý rok si plánuji, že adventní čas uvítám s domem plným vánoční výzdoby, abychom měli vánoční atmosféru, klid a pohodu hned s příchodem prosince. Vánoce miluji a ano, určitě budu perfektně připravená a ve značném předstihu. Ovšem pro samé přemýšlení o naší skvělé výzdobě s hrůzou zjistím, že už je prosinec ve své půlce, doma není uklizeno (natož vyzdobeno) a o pohodě nemůže být ani řeč. Takže honem rychle aspoň skočím na půdu pro krabici již několikaleté výzdoby, vytáhnu baňky osvědčené zlatočervené barvy a chaoticky je rozvěsím po domě. Dětem stačí málo a jsou nadšené už jen z faktu, že brzy přijde Ježíšek, takže jsme ve finále všichni šťastni a spokojeni:-).

Ale letos jsem si opravdu řekla, že se polepším a dětem udělám překvapení. Představa, jak jim svítí oči a jsou šťastné, je velice motivující. Takže v ideálním počasí s teplotami přes 35 stupňů jsem se pustila do tvorby adventního kalendáře, jelikož jsem nechtěla mít doma kalendář se sloganem "MERRY CHRISTMAS" a už vůbec nepotřebuji mít na kalendáři 25 dní. Chtěla jsem prostě jeden pěkný kalendář z našich luhů a hájů. Tak jsem jednoduše sedla a navrhla si jej. A když bylo dílo hotovo a já nadšená jako malé dítě, řekla jsem si, že by kalendář mohl udělat radost i ostatním dětem. Proto jsem předtiskla panely, ze kterých se dá tento adventní kalendář ušít.

Už se nemohu dočkat, až jej (tentokrát opravdu 1. prosince) vytáhnu a naše děti budu jásat radostí. No a pak jej uklidím opět do té krabice se zlatočervenými baňkami a budu to vše s chutí každý rok vytahovat znovu a znovu:-)).

PS: na Mikuláše jsem taky myslela:-)

Ať žijí Vánoce :-)

 

Panel lze zakoupit zde.

Návod na ušití naleznete zde.

 

Fotka uživatele Lenka Velebová.

Fotka uživatele Lenka Velebová.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení